země

Personal Care

Personal care je klíčovým trhem společnosti Safic-Alcan. Můžeme nabídnout bohaté dovednosti a odborné znalosti, abychom našim zákazníkům a dodavatelům v Evropě poskytli nejlepší řešení pro jejich potřeby.

Myslet globálně, ale jednat lokálně je naše motto. Jsme tu pro Vás: chceme Vám podat pomocnou ruku při řešení nových projektů, při optimalizaci nákladů jak na výrobu, tak na dopravu. Díky zkušeným pracovníkům v oblasti logistiky a skladování jsme Vám blízko, ať se jako zákazník nacházíte kdekoliv. Máme pro vás možnosti skladování na několika místech České republiky.

Díky rozsáhlým znalostem trhu, širokému portfoliu speciálních produktů a aktivních ingrediencí a specializovanému týmu obchodníků, je Safic-Alcan předním distributorem na trhu s kosmetickými surovinami.

COM_CONTENT_READ_MORE_TITLE

Podívejte se na naše portfolio. V případě zájmu o podrobnější informace, nebo pokud jste nenašli to, co potřebujete, kontaktujte nás emailem nebo telefonicky. Rádi se Vám budeme věnovat a společně najdeme řešení.

Společnost Safic Alcan disponuje sítí pěti aplikačních laboratoří, které jsou Vám k dispozici při řešení vysoce specializovaných technických dotazů z oblasti formulací finálních produktů. Současně Vám pomohou sledovat pomocí vzorových receptur aktuální a nové trendy v kosmetice.

Náš marketingový tým pečlivě a pravidelně sleduje nové koncepty a přicházející trendy, abychom Vám mohli co nejdříve poskytnout nové informace. Sledujte naši webovou stránku.

Safic Alcan si zakládá na dlouhodobém a trvalém partnerství s dodavateli „Best in Class" a proto jsme schopni zaručit a zajistit nejnovější a vysoce kvalitní suroviny a aktivní látky dle současně platných legislativních standardů, technologických i módních trendů.

Samozřejmostí je pro nás splňovat veškeré zákonné a legislativní normy (REACH, RSPO, GMO free) a vytvořit našim zákazníkům dostatečnou podporu pro jejich spokojenost a úspěch na trhu. Důležitá je pro nás velmi úzká spolupráce s našimi zákazníky. Chceme Vám tak pomáhat se zvyšováním kvalifikace vašich zaměstnanců, například pořádáním odborných seminářů za účasti zahraničních odborníků nebo samostatnými návštěvami přímo na pracovišti.

Jednoduše řečeno Safic Alcan je tu pro Vás a poskytne Vám veškerou podporu pro Vaše nápady.

  • personal-care.jpg
  • personal-care2.jpg
  • personal-care3.jpg
  • personal-care5.jpg
  • personal-care6.jpg
  • personal-care7.jpg
  • personal-care8.jpg
  • personal-care9.jpgZapomněli jste heslo nebo se zaregistrovat?