země

LABORATOŘE

Významnou součástí našich služeb, které chceme nabízet napříč našimi obchodními odvětvími po celém světě, jsou i aplikační laboratoře. Naše laboratoře zkoumající kosmetiku, povrchové nátěry a úpravy, gumárenské výrobky, farmaceutické výrobky i kvalitu vody se nacházejí ve Francii, Velké Británii, Nizozemí, Itálii, Turecku a v Číně, což nám dává možnost pružně reagovat na lokální požadavky. Ty zahrnují jak pomoc zákazníkům při vyvíjení inovativních způsobů použití, tak i podporu našim výrobcům, kteří pak hlouběji porozumí potenciálu svých surovin a tomu, jak mohou tyto suroviny fungovat ve spojení s jinými.

Do našich nejmodernejších laboratoří investujeme nezanedbatelnou část kapitálu, abychom ukázali naše odhodlání expandovat do rozličných odvětví trhu, na kterých obchodujeme a na které mají naši dodavatelé jen omezený přístup.

Ve svých laboratořích také umožňujeme vyvíjet produkty pod značkou Safic-Alcan, které jsou speciálně vytvořené pro specifické tržní niky a mohou tak doplňovat lokální sortiment našich dodavatelů.Zapomněli jste heslo nebo se zaregistrovat?