země

VEDENÍ SPOLEČNOSTI

MARTIAL LECAT

Martial Lecat je CEO společnosti Safinca, holdingu skupiny Safic-Alcan, od února 2016 a je členem Správní rady společnosti. Od roku 2006 zastával funkci Generálního ředitele společnosti Safic-Alcan.

Do společnosti Safic-Alcan nastoupil v roce 1988 na pozici Ředitele obchodu a vývoje. Od roku 1977 zastával funkci Ředitele oddělení speciálních chemikálií a do roku 2005 byl rovněž členem Správní rady.

Martial Lecat je absolventem Chemie (University of Rouen, 1973) a rovněž absolventem French Rubber Institute (1974).

 


PHILIPPE COMBETTE

Philippe Combette je CEO společnosti Safic-Alcan a členem Správní rady společnosti.

Před zvolením do výše uvedené funkce působil Philippe Combette na pozici Výkonného ředitele společnosti Safic-Alcan a od roku 2006 je rovněž členem Správní rady společnosti. Je odpovědný za globální řízení veškerých obchodních aktivit oddělení Performance Products.

Většinu své kariéry spojil se společností Safic-Alcan. Předtím, než v letech 2002 až 2006 vykonával funkci Ředitele vývoje skupiny, od roku 1988 pracoval jako obchodní zástupce, následně jako Ředitel oddělení Polymerů a Chemikálií (1997 to 2002).

Philippe Combette je absolventem chemie na French Rubber Institute (1987).

 


JEAN MICHEL GUYON

Jean-Michel Guyon je Výkonným ředitelem, Finančním ředitelem a rovněž členem Správní rady společnosti od února 2016.

Před zvolením do výše uvedené funkce pracoval od roku 2007 na pozici CFO a byl členem Správní rady. Předchozí zkušenosti získal ve společnostech PWC a Renault na pozici Finanční kontroly, ve společnostech Franciaflex a CFO pak jako Vedoucí financí a administrativy, ve společnosti Micel distributor elektrických izolačních produktů a kompozitů.

Jean-Michel Guyon je absolventem ESSEC (1990).

 


 Zapomněli jste heslo nebo se zaregistrovat?